logo.png
 
Zmiana operatora wywozu odpadów komunalnych

                                                                                                                                                                                                          

Szanowni Państwo – Mieszkańcy Mokotowa,

Na Mokotowie od 1 sierpnia 2018 r. nastąpiła zmiana operatora wywozu odpadów komunalnych. W naszej dzielnicy skala tego przedsięwzięcia jest ogromna. Docierają do nas sygnały o zaleganiu śmieci w różnych budynkach i na posesjach – staramy się reagować natychmiast. Urzędnicy mokotowskiego Wydziału Ochrony Środowiska oraz Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami od poniedziałku 6 sierpnia br. sprawdzają miejsca składowania odpadów pod kątem ich zgodności z harmonogramami wywozu. W krótkim czasie nie jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego z tych miejsc.

Dlatego też zwracam się do Państwa – Mieszkańców naszej dzielnicy oraz do administratorów nieruchomości – o monity i zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości dotyczących wywozu odpadów.

Wszelkie zgłoszenia dotyczące problemów w obsłudze nieruchomości zgłaszać należy z wykorzystaniem dedykowanych temu kanałów tj. numeru telefonu 19115 lub portalu warszawa19115.pl

Dodatkowo, aby ułatwić Państwu kontakt zdecydowałem o uruchomieniu w Dzielnicy Mokotów kolejnego numeru telefonu: 22 443-63-79  oraz adresu e-mail: .

Państwa monity pozwolą na jeszcze sprawniejsze reagowanie na tę sytuację.

Dziękuję wszystkim Mieszkańcom za dotychczasową pomoc oraz proszę o wyrozumiałość i współpracę.

 

/-/ Bogdan Olesiński
Burmistrz Dzielnicy Mokotów
m.st. Warszawy

 

 

Wyślij link mailem
PDF
Drukuj
Powrót
kontakt
ban-1c.png
ban-2c.png
ban-zamowienia-publiczne.png
ban-5.png
ban-system-kolejkowy2.png
epuap.png